Фастівщина показала приклад

За ініціативи влади міста та  при підтримці християнських церков Фастова 17 квітня у великій залі міського Палацу відбувся  святковий концерт духовної хорової музики. Проводився він  у рамках відзначення в Україні 500-річчя Реформації та з нагоди Світлого Воскресіння, про це пише сайт Фастів Сьогодні з посиланням на Фастівську міську раду.
Під час концерту  у виконанні хору Церкви Християн Віри Євангельської пролунали  академічні твори відомих українських класиків та інші популярні зразки літургійної музики.
Слід відзначити унікальність цього заходу, адже водночас зібрав він не просто прихильників цього музичного напрямку, а й об’єднав своєю тематикою вірян 10 різних церковпротестантських течій. Як зазначив один з учасників загального Пасхального зібрання, у нашому місті сталося це чи не вперше.
Богослужебний спів чередувався привітальними словами служителів церков «Воскресіння», «Жива Надія», «Плодовита лоза», «Відродження», «Перемога», «Спасіння», «Нове покоління», «Філадельфія», ЄХБ «Ріка життя» та Незалежної помісної церкви євангельських християн-баптистів. У своїх виступах вони висловлювали щиру занепокоєність за долю нашого народу, відзначали гостру необхідність  об’єднання   усіх груп і верств суспільства, в тому числі і представників різних релігійних напрямків заради процвітання  нашої країни і зміцнення миру в ній.
Молитви прочитали за рідну Україну і владу  пастор церкви «Спасіння» Валерій Набока, за церкви та пасторів – Анатолій Яременко з церкви ЄХБ «Ріка життя». Інформаційно насиченою була проповідь Ярослава Лукасика,– директора Східно-Європейського лідерського форуму, під час якої він розповів про роль реформації для світу та України.

 

Проводячи такий об’єднувальний захід, представники різних християнських течій міста показали приклад усій фастівській громаді, яким шляхом слід рухатись для того, щоб успішно вирішити проблеми, які існують в нашому місті.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району