У Броварах привітали переможців та призерів Відкритого Кубку Європи з карате – УЛЬОТНИЙ САЙТ

У Броварах привітали переможців та призерів Відкритого Кубку Європи з карате

24 квітня на розширеній оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів Броварської міської ради відбулось нагородження вихованців Броварського дитячого  спортивного клубу кіокушин – карате  «Будокан» (ДЮСШ «Спартак») та їх наставника Андрія Гаврилюка, які 7-8 квітня у м. Барселона у рамках  Відкритого Кубку Європи з кіокушин карате (WKB) серед дітей, юнаків, юніорів, чоловіків та жінок у розділі «куміте»  і «ката» – European Cup WKB 2017 стали переможцями та призерами цих престижних змагань: Арсеній Насіковський, Сергій Григоренко, Катерина Гуріна, Анастасія Нестеренко, Юлія Седельнікова, Данило Добровольський, Павло Капелька та Олексій Лисков, про це повідомляє сайт Бровари Сьогодні з посиланням на Броварську міську раду.

Всього, Україну на Кубку представляло біля сорока спортсменів із різних куточків нашої держави. Команда України посіла почесне друге місце із 21 країни-учасниці. Чотири броварчанина повернулося додому із нагородами.

Володаркою Кубку Європи у віковій групі 14-15 років в розділі Heavy Weight 14-15 years Female стала ученицю СШ №7 Анастасія Нестеренко! «Срібні» нагороди в цій же віковій групі завоювали Павло Капелька (Ligthtweight 14-15 years Male) та Юлія Седельнікова (MiddleWeight 14-15 years Female). І третє місце посіла Катерина Гуріна (Ligthtweight 14-15 Years Female). Сьогодні всі броварчани – учасники Кубку Європи отримали із рук міського голови Броварів Ігоря Сапожка Почесні Подяки та квіти! Вітаємо «будоканівців» та їх тренера Андрія Гаврилюка та бажаємо нових успіхів та перемог!

Джерело: Бровари Сьогодні.