У Києві намагались незаконно вивезти пів лісу

Київською місцевою прокуратурою № 10 спільно з працівниками Шевченківського УП ГУ НП України в м Києві та оперативних підрозділів ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві викрито групу осіб, які, шляхом внесення до офіційних документів завідомо неправдивої інформації, здійснювали експорт лісоматеріалів з метою подальшого привласнення незаконно отриманих коштів, пише СТОЛИЧНИЙ САЙТ з посиланням на прокуратуру Київської області.
Досудовим розслідуванням встановлено, що посадові особи одного з приватних підприємств, використовуючи підроблені документи та підставних фізичних осіб-підприємців, з метою власного збагачення розробили злочинний план із здійснення експорту лісу на підставі митних документів, що містять завідомо неправдиву інформацію.
В ході проведення операції на пункті митного оформлення «Херсонський морський торгівельний порт» припинено незаконне вивезення за кордон понад 860 кубів лісу на загальну суму за попередньою оцінкою 100 тис. доларів США.
За результатами проведення обшуків виявлені печатки понад 20 юридичних осіб, у тому числі нерезидентів, та грошові кошти у сумі близько 1 млн. грн.
Вживаються заходи до встановлення всіх обставин злочинної діяльності осіб.
Проводиться досудове розслідування за ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним за попередньою змовою групою осіб), ч. 1 ст. 205-1 КК України (підроблення документів, що подаються для державної реєстрації фізичних осіб-підприємців).

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району