У Районі обговорили проведення екологічної акції “Зробимо Україну чистою разом” – УЛЬОТНИЙ САЙТ

У Районі обговорили проведення екологічної акції “Зробимо Україну чистою разом”

25 квітня 2017 року виконуючий обов’язки голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Бобровнік провів апаратну нараду, пише ПЕРЕЯСЛАВ СЬОГОДНІ з посиланням на Переяслав-Хмельницьку РДА.

Під час наради присутні заслуховували звіти керівників установ та організацій, зокрема головний лікар Переяслав-Хмельницької центральної районної лікарні Володимир Якименко повідомив присутніх що 21 квітня в Броварській ЦРЛ відбулася нарада головних лікарів центральних районних лікарень за участю заступника директора департаменту охорони здоров’я Олександра Глушаниці. За результатами наради прийнято провести сесії в районах, на яких затвердити представництво в робочих групах по формуванню госпітального округу та клопотати перед вищестоящими органами про надання КЗ «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» статусу лікарні інтенсивного лікування (ЛІЛ).

Також працівники райдержадміністрації детально обговорили план підготовки заходів до Дня чорнобильської трагедії та наймасштабнішої екологічної акція Let᾽s do it Ukraine – “Зробимо Україну чистою разом”.

За результатами наради Юрій Бобровнік дав доручення відповідним структурним підрозділам адміністрації.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

КОМЕНТУВАТИ


*