В Святошинському районі обговорили важливі питання

26 квітня 2017 року в Святошинській РДА пройшло щотижневе засідання оперативного районного штабу з метою здійснення постійного контролю за підготовкою підприємств, установ та організацій Святошинського району м. Києва до роботи в осінньо-зимовий період. Засідання провів в.о. голови Святошинської РДА Сергій Пилипчук, пише СВЯТОШИНО СЬОГОДНІ з посиланням на Святошинську РДА.

Засідання штабу розпочалося з розгляду стану виконання протокольних доручень, які були надані на минулому тижні.

Далі були обговорені питання стану функціонування ліфтового господарства та виконання робіт з прибирання закріплених територій.

Детальна увага була приділена питанням підписання актів приймання-передачі безгосподарчих об’єктів теплоенергетики та прийняття їх у володіння та користування ПАТ «Київенерго».

Також були розглянути питання закриття контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою та проведення робіт з відновлення благоустрою після розриттів.

Окремо були розглянуті питання щодо вжитих заходи за результатами проведеного технічного обстеження огороджувальних металевих конструкцій віконних і дверних отворів та інших конструкцій (перил, огороджень, тощо); дитячих та спортивних майданчиків; спортивних залів, навісних конструкцій в дитячих садочках, елементів дитячих майданчиків.

Також був заслуханий звіт щодо складання протоколів про адміністративне правопорушення за несвоєчасне закриття контрольних карток з порушення благоустрою та за несвоєчасне прибирання балансоутримувачем закріплених територій.

Питанням контролю за виконанням звернень громадян, що надходять до КБУ «Контактний центр міста Києва» (15-51), та аналізу якості їх виконання також була приділена належна увага.

Крім того, під час засідання оперативного штабу були розглянуті питання підготовки заходів із відзначення Дня пам’яті і примирення та 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Також були обговорені питання щодо встановлення Державного Прапора України на будівлях та спорудах у ці дні.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району