Відбувся фінал кубку Яготинського району з футболу 2017 року – УЛЬОТНИЙ САЙТ

Відбувся фінал кубку Яготинського району з футболу 2017 року

Пару годин тому, завершився вже перший цьогорічний турнір з футболу на Яготинщині – кубок району 2017 року. За цей трофей боролися п’ятнадцять команд. І доля в головному, фінальному, матчі звела одвічних суперників – «Автолідер» та «Прапор». Матч, як і годиться, був напруженим та безкомпромісним. Суперники боролися в кожному епізоді до кінця й намагались нічим не поступатися один одному. На такий матч аби зменшити градус накалу та безпідставні звинувачення, було прийнято рішення запросити арбітра від Київської обласної федерації футболу. Матч обслуговував арбітр другої категорії Анатолій Якименко з Білої Церкви, про це пише сайт Яготин Сьогодні з посиланням на Яготинську РДА.

Розпочався поєдинок без особливих розвідок, з масованих атак по черзі,  то на ті, то на інші ворота. Згодом гра трішки заспокоїлась й перемістилася більш до середини поля. Та погода «давала про себе знати», сильний вітер не давав гравцям з «Автолідера» (першу половину поля грали проти вітру) використовувати сильні передачі вперед на свого форварда, м’яч попросту зависав в повітрі й повертався назад. А для «Прапора» хоч й вітер допомагав відбиватися, але такі передачі їх форварди не в змозі були наздоганяти. На 28 хвилині негода внесла свої корективи. Штрафний удар недалеко  від правої «бровки» метрів з тридцяти п’яти вміло виконав капітан «Прапора» Борис Волошин. Роблячи чи то навіс в штрафну, чи то удар по воротам, вітер скоригував м’яча під самісіньку поперечину, але не обійшлося й не без помилки воротаря. Рахунок в матчі відкрито. Гра активізувалась, швидше на жорсткіше почали діяти гравці «Автолідера». А «Прапор» перейшов на свою улюблену гру –  на контратаки. Й ближче до кінця тайму одна з таких атак ледь не завершилась голом,  заключному удару забракло влучності – м’яч пролетів вище воріт.

По перерві гра відновилася наступами «Автолідера», які вже самі грали за вітром, хоча той й трішки стих. Та все таки, його пориви стали заважати вже гравцям «Прапора» вибивати м’яча. Й поки вони призвичаювалися до погоди, гравці «Автолідера» тиснули на ворота суперника. Заробивши декілька кутових ударів, їх кількість переросла в якість. Й на 63 хвилині подачу з кута «замкнув» Тарас Малюга.  Рівновага в матчі відновилась. Далі гравці «Автолідера» продовжували контролювати центр поля й раз по разу атакувати суперника. За декілька хвилин до закінчення основного часу після удару за меж штрафного майданчика від голу «Прапор» врятувала поперечина воріт. Та взагалі, протягом матчу було не багато моментів для взяття воріт у суперників. Основний час закінчився бойовою нічиєю 1:1.  За регламентом змагань, після закінчення основного часу за нічийного рахунку – пробивається серія післяматчевих одинадцятиметрових ударів. Всіх нас чекала «футбольна лотерея». За жеребом, першими починали пробивати «Автолідер», а «Прапор» захищався в воротах. Суперники по черзі перші два удари виконали точно. А вже потім нерви почали здавати: третій удар від «Автолідера» також влучно, а ось у «Прапора» помилки допустився Лазебнов Юрій, удар якого парирував воротар. Та в наступному ж ударі удача була не на боці гравця «Автолідера», удар від Куцопатрого Кості був вище воріт. «Прапор» знову відновлює рівновагу. Заключні удари в п’ятірках були також влучними. А ось в серії «до першої помилки» «Автолідер» був влучним, а удар від Довгого Руслана з «Прапора» був вище воріт. Серія післяматчевих ударі закінчилася з рахунком 5:4 на користь «Автолідера». Й тому саме він стає переможцем кубку Яготинського району з футболу сезону 2017 року.

Статистика фінального матчу:

«АВТОЛІДЕР» Яготин  –  «ПРАПОР» маслозавод – по пн. 6:5, основний час 1:1  (0:1).

22 квітня 2017р. с.Сотниківка Яготинського району. Початок о 15-00.

Арбітр: Якименко Анатолій.

Асистенти: Войцех Анатолій, Шевченко Сергій.